E foarte interesant cât de repede trece timpul. Parcă ieri aveam 10 ani, parcă ieri era Ianuarie si mă pregăteam de un an nou.
Mi-am propus multe lucruri pentru anul ăsta, si pentru că nici eu n-am putut dormi azi noapte am revizuit lista de to-do.
Spre uimirea mea, am reusit să tai de pe listă 30% din ceea ce am scris acolo. Yay!
Anyway:
eOk merge foarte bine, primim mult feedback si trafic-ul creste văzând cu ochii. Săptămâna viitoare avem lansarea oficiala, la hotel Novotel. Can’t wait.
BrainTV trece prin schimbări majore, si promitem să-l relansăm în curând. Avem si ceva noutăți de prezentat cândva în viitorul apropiat.
vertimo se relansează luna asta. noutăți o grămadă si aici. good stuff.
Brainient creste, căutăm în continuare colegi noi.
skimbit e uber-successful, de curând ‘skimmer-ul’ nostru a intrat în rețeaua gigya, si avem în dezvoltare câteva parteneriate cu startup-uri din US
Una peste alta, I love my job chiar dacă ziua de muncă are 12-13 ore. În schimb, m-am apucat de o chestie pe care v-o recomand si vouă. Alerg în fiecare seară cam 30 de minute, prin Tineretului sau Carol. Refreshing.